Masz pytania? Napisz lub zadzwoń +48 22 112 08 35

Kontakt

FAQ

Zanim się skontaktujesz, sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

FurgonetkaDziś to usługa kurierska polegająca na doręczeniu zamówionej przesyłki z reguły w tym samym dniu, w którym nastąpiło jej nadanie. Usługa FurgonetkaDziś jest dostępna w dziesięciu dużych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Dostępna jest także przy przewozach międzymiastowych. W tej chwili są to połączenia:
  • Warszawa Poznań
  • Warszawa Łódź
  • Warszawa Katowice
  • Łódź Warszawa
  • Łódź Poznań
  • Kraków Warszawa
  • Kraków Katowice
FurgonetkaDziś dedykowana jest dla firm, które dynamicznie rozwijają się na rynku e-commerce i cenią sobie przewagę wynikającą z posiadania w swoim portfolio wyspecjalizowanych usług. Jeśli chciałbyś zaoferować swoim klientom usługę premium, jaką z pewnością jest dostawa w dniu zakupu, skontaktuj się z nami.
Usługę FurgonetkaDziś możesz wprowadzić w koszyku na swojej stronie. Już niebawem udostępnimy dedykowany moduł, który pomoże Ci w integracji. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wdrożeniu, skontaktuj się z nami.
Oczywiście. Klienci cenią sobie błyskawiczną dostawę z możliwością wyboru okna godzinowego. Odbiorca nie musi cały dzień czekać na dostawę - sam określa, w jakim przedziale czasowym ma oczekiwać na kuriera. Z badań rynku wynika także, że szybka wysyłka jest ostatnią barierą dla szybszego rozwoju e-commerce. Jeśli uda się ją przekroczyć, zniknie przewaga sklepów tradycyjnych, gdzie produkt otrzymujemy natychmiast po zakupie. Dodatkowo już ponad połowa konsumentów (powyżej 28 roku życia) jest gotowa dopłacić do takiej wysyłki. W naszym przypadku nie ma takiej potrzeby, ponieważ usługa nie odbiega cenowo od dostaw w standardowym czasie 1-2 dni.
Większość kupujących jeszcze nie wie, że istnieje na rynku taka usługa i że mogą się spodziewać podobnych rozwiązań. Dlatego należy ich o tym informować, najlepiej jeszcze przed rozpoczęciem procesu zakupowego, kiedy dopiero zastanawiają się nad złożeniem zamówienia. Można to zrobić na kilka sposobów. Najlepszym z nich jest umieszczenie informacji o nowym rodzaju dostawy w formie banneru na stronie głównej. Gotowe formaty bannerów możesz pobrać tu. Możesz także umieścić informację w regulaminie zakupów oraz w innych miejscach na swojej stronie.
Do przewozu przyjmowane są paczki standardowe, dla których waga rzeczywista i gabarytowa nie przekracza 30 kg, maksymalna długość paczki: 70 cm, długość + obwód maks. 240 cm; oraz paczki niestandardowe, dla których waga rzeczywista i gabarytowa nie przekracza 50 kg, maksymalna długość paczki: 120 cm, długość + obwód maks. 300 cm.
FurgonetkaDziś dostępna jest wyłącznie dla przesyłek do 30 kg w granicach miast: Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Wrocław. Jeśli zlecenie zostanie złożone do godziny 16:00, to zostanie ono zrealizowane jeszcze w tym samym dniu, natomiast po godzinie 16:00 realizacja nastąpi w kolejnym dniu roboczym. W przypadku miasta Warszawy dostępne są 3 terminy podjazdu kuriera po przesyłkę (9:00, 12:00, 16:30), natomiast dla pozostałych miast jest to godzina 12:00. Różnice dotyczą także terminów doręczeń dla tych obszarów: w Warszawie i aglomeracji przesyłki doręczane są w godzinach 10:00-14:00, 14:00-17:00, 18:00-22:00, natomiast w pozostałych miastach w godzinach 18:00-20:00. W opcji międzymiastowej usługa dostępna jest wyłącznie pomiędzy Warszawą a Poznaniem, Łodzią i Katowicami.
Nie, koszt przesyłki w usłudze FurgonetkaDziś nie odbiega cenowo od kosztów “tradycyjnego” kuriera. Przekonaj się sam i wypełnij nasz formularz, a my przedstawimy Ci konkurencyjną ofertę.
Kurierzy przyjeżdżają po przesyłki raz dziennie do godziny 12:00 dla wszystkich miast oprócz Warszawy. To Ty decydujesz, o której ma nastąpić podjazd. W Warszawie i aglomeracji kurier może podjąć przesyłki od nadawcy w godzinach: 9:00, 12:00, 16:30.
Tak, należy jednak pamiętać, że zlecenia złożone po godzinie 16:00 zostaną doręczone do odbiorcy w dniu kolejnym w wybranym oknie czasowym: 10:00-14:00, 14:00-17:00, 18:00-22:00.
FurgonetkaDziś FAQ

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania, zadzwoń na naszą infolinię dostępną pod numerem telefonu
+48 22 112 08 35 w godzinach 8:30-16:30 lub wypełnij formularz kontaktowy.

(opcjonalnie)
Dodaj kolejny plik