Masz pytania? Napisz lub zadzwoń +48 22 112 08 35

Kontakt

FAQ

Zanim się skontaktujesz, sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

FurgonetkaDziś to usługa kurierska polegająca na doręczeniu zamówionej przesyłki z reguły w tym samym dniu, w którym nastąpiło jej nadanie.
FurgonetkaDziś dedykowana jest dla firm, które dynamicznie rozwijają się na rynku e-commerce i cenią sobie przewagę wynikającą z posiadania w swoim portfolio wyspecjalizowanych usług. Jeśli chciałbyś zaoferować swoim klientom usługę premium, jaką z pewnością jest dostawa w dniu zakupu, skontaktuj się z nami.
Usługę FurgonetkaDziś możesz wprowadzić w koszyku na swojej stronie. Już niebawem udostępnimy dedykowany moduł, który pomoże Ci w integracji. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wdrożeniu, skontaktuj się z nami.
Z badań rynku wynika, że szybka wysyłka jest ostatnią barierą dla szybszego rozwoju e-commerce. Jeśli uda się ją przekroczyć, zniknie przewaga sklepów tradycyjnych, gdzie produkt otrzymujemy natychmiast po zakupie. Dodatkowo już ponad połowa konsumentów (powyżej 28 roku życia) jest gotowa dopłacić do takiej wysyłki. W naszym przypadku nie ma takiej potrzeby, ponieważ usługa nie odbiega cenowo od dostaw w standardowym czasie 1-2 dni.
Większość kupujących jeszcze nie wie, że istnieje na rynku taka usługa i że mogą się spodziewać podobnych rozwiązań. Dlatego należy ich o tym informować, najlepiej jeszcze przed rozpoczęciem procesu zakupowego, kiedy dopiero zastanawiają się nad złożeniem zamówienia. Można to zrobić na kilka sposobów. Najlepszym z nich jest umieszczenie informacji o nowym rodzaju dostawy w formie banneru na stronie głównej. Możesz także umieścić informację w regulaminie zakupów oraz w innych miejscach na swojej stronie.
Do przewozu przyjmowane są paczki standardowe, dla których waga rzeczywista i gabarytowa nie przekracza 30 kg, maksymalna długość paczki: 70 cm, długość + obwód maks. 240 cm; oraz paczki niestandardowe, dla których waga rzeczywista i gabarytowa nie przekracza 50 kg, maksymalna długość paczki: 120 cm, długość + obwód maks. 300 cm.
FurgonetkaDziś dostępna jest wyłącznie dla przesyłek do 30 kg w granicach największych miast w Polsce.
Nie, koszt przesyłki w usłudze FurgonetkaDziś nie odbiega cenowo od kosztów “tradycyjnego” kuriera. Przekonaj się sam i wypełnij nasz formularz, a my przedstawimy Ci konkurencyjną ofertę.
Kurierzy przyjeżdżają po przesyłki raz dziennie do godziny 12:00 dla wszystkich miast oprócz Warszawy. To Ty decydujesz, o której ma nastąpić podjazd. W Warszawie i aglomeracji kurier może podjąć przesyłki od nadawcy w godzinach: 9:00, 12:00, 16:30.
FurgonetkaDziś FAQ

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania, zadzwoń na naszą infolinię dostępną pod numerem telefonu
+48 22 112 08 35 w godzinach 8:30-16:30 lub wypełnij formularz kontaktowy.

(opcjonalnie)
Dodaj kolejny plik