Masz pytania? Napisz lub zadzwoń +48 22 112 08 35

Polityka prywatności

  • Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., jako właściciel serwisu Furgonetkadzis.pl oraz platformy FurgonetkaBiznes, jako priorytet stawia sobie dobro i satysfakcję Klienta. Podejmujemy wszelkie starania zmierzające do zminimalizowania ilości wysyłanej korespondencji oraz zapewnienia należytej ochrony udostępnionym przez Użytkowników danym osobowym. Zależy nam na tym, aby nasz serwis był wygodny i przyjazny Użytkownikowi.
  • Zgodnie z obowiązującą w Polsce Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych mają Państwo prawo do poprawiania swoich danych osobowych oraz do żądania usunięcia swoich danych.
  • Państwa dane będą przekazywane w przypadku konieczności wynikających z świadczonych przez serwis Furgonetkadzis.pl i usług, a także w przypadkach wymaganych przez regulamin/politykę prywatności Partnera, które to Państwo akceptują przy składaniu zamówienia; oraz w szczególnych wypadkach upoważnionym do tego podmiotom na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
  • Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. stosuje pliki "cookies", które zbierają informacje w celu dostosowania usług do indywidualnych potrzeb Użytkowników oraz służą do tworzenia statystyk. Wyłączenie w opcjach przeglądarki zgody na zapisywanie plików "cookies" może wpłynąć na wyświetlanie strony i powodować utrudnienia w korzystaniu z serwisu.
  • Administratorem danych osobowych jest Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą przy ul. Inżynierska 8, 03-422 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane przez administratora zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.) w celu sprzedaży usług podmiotów współpracujących z Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia wgląd do własnych danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania.